HABER

Sanberk İnşaat ailesi iftarda buluştu

2017-08-14 08:28:17 -

15 Haziran’da gerçekleşen olağan genel kurulun ardından Kocaelispor yönetimine giren Ayhan Öter, 11. Geleneksel Sanberk İnşaat iftarında Kocaelisporlu kurmayları, çalışanlarını ve iş yaptığı dostlarını ağırladı.

 

ÇOK KALABALIK VE BEREKETLİYDİ

İftara Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Futbol Şube Sorumlularından Hakan Coştu, Kulüp Müdürü İlker Uzel, Sanberk İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri, Sanberk İnşaat çalışanları, Sanberk İnşaat’a iş yapan firma yetkilileri, aileler ve çocuklar katıldı. Oldukça kalabalık ve renkli geçen iftar, Başiskele Barbaros Mahallesi Demet Sokak’taki Sanberk İnşaat Satış Ofisi alanında gerçekleşti.

 

KEYİF DUYDUK

Kocaelispor Başkan Vekili Ayhan Öter, Başkan Bahri Yavuz, Kocaelisporlu kurmaylara ve tüm katılımcılara davetlerini karşılıksız bırakmadıkları için teşekkür ederken, Yeşil Siyahlıların başarısı için elinden geleni yapacağını belirtti. Samimi bir atmosferde gerçekleşen iftarda sorularımızı yanıtlayan Başkan Yavuz “Yeni yöneticimiz Ayhan Bey’in bereketli iftarında bulunmaktan keyif duyduk. O da Kocaelispor için vücudunu taşın altına koydu. Teşekkür ediyor, iş hayatında kendisine kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Erdem ÖVÜÇ-KOCAELİ GAZETESİ 25.06.2016